Monday, April 6, 2015

Mu mini-puhkus Brisbane linnas

Heihei! Märtsi lôpus reisisin kaheks nädalaks Brisbane, sest enamus mu sôbrannadest elab seal. Nimelt kahel neist oli sünnipäev ja selle tähistamiseks korraldasid nad maski-teemalise peo.

Paar päeva enne minu lendu helistas mu elukaaslane töölt, et ta saadetakse ametireisile, kuhu? Brisbane! Mul oli heameel, sest selle kahe nädala sees sain ka teda paaril korral näha ja tutvustada teda oma sealsetele tuttavatele. Kahjuks nüüd olen mina kodus tagasi, aga veidi veel üksinda :)

Kui ma Austraaliasse tulin siis lendasingi Brisbane esialgu ja sellepärast on see linn mulle alati natukene armsam. Kaua ma seal ei elanud, vôibolla ainult kuu. Cal(mu elukaaslane) ei olnud seda linna kunagi külastanud ja oli tore paar päeva turistina ringi käia. Vôrreldes Adelaide linnaga, kus me elame on Brisbane ikka palju suurem. Ning ilm on palju soojem! Meil Adelaides hakkab juba väga külmaks minema, prr. Vôimalus on, et kolime sinna Mais. Praegu käib meie ajakava, asukoht ja kōik taoline Cal'i töö järgi, sest tema on see kes ''leiva'' koju toob. Ning minu töö on teda selles toetada, mis mulle väga meeldib ning austan ta karjääri himu. Kui seda uudist kuulsin siis peaaegu hüppasin rôômust lakke!  Selle nädala sees saame teada, kuhu paikneme. Cal'i perekond küll elab siin, kes on mulle väga armas. Kuid kôik tutvusringkond on Brisbane's ja sellepärast olen juba ammu talle peale käinud, et tahan sinna kolida mingi hetk.

Niisiis, kahjuks mu tervest outfitist korralikku pilti pole. Mul olid nude kontsad koos gipsy stiilis jalavôruga. Peol oli umbes 25 inimest, kus üks oli šotlane ja mina üksinda eestlane ja ülejäänud oli kōik iirlased. Kuidagi on sattunud, et kōik mu tuttavad on algusest peale iirlased olnud ja elukaaslaseks leidsin ka noormehe, kes on pärit Iirimaalt. Huumorisoon ja lōbus iseloom on kōik väga sarnane vōrreldes tüüpilise austraallasega.

 Me ei olnud Cal'iga üksteist nädala jagu näinud ja mul oli selline tunne nagu sätiks end kohtingule haha
Olen Instagramis näinud nii palju pilte nendest kuldsetest-hōbedastest ''tatoveeringutest'' ja mulle hakkasid need nii meeldima! Nii mōnusad ja suvised.
 See on Brisbane Royal Casino, vōrratult ilus ehitis. Kui kunagi keegi sinna satub siis kindlasti astuge ka sisse, väga kuninglik.
 Samuti käisime suure vaateratta peal. Mōlema jaoks oli see esimene kord ja vaade oli üpriski vōrratu ja järgmine kord tahan pimedas minna :)


 Lōunatasime Iiri pubis, toit on seal alati fantastiline! See on selline natuke 'fancy'm' iiri pubi, kuhu saab lōunatama minna ja sporti suure ekraani pealt vaadata. Kuid üks väga hea on ka pubi nimega Murphy's.


 Sai ka kunstimuuseum üle vaadata
Olen omastanud Cal'i hea kaamera ja ainult pildistaks nüüd :)

No comments:

Post a Comment