Wednesday, February 25, 2015

Mu esimesed MAC tooted


Heihei! Lôpuks soetasin endale ka esimesed MAC tooted :) Ma tean, et paljud kurdavad uue pakendi üle. Kuid, kuna ma ei mäleta eelmist pakendit ja mind ei häiri ka uus siis mul selle kohta pole midagi öelda :) Tegelikult kirjutasin juba terve postituse valmis ja siis kogemata copy'mise asemel kustutasin terve teksti ära. Kui tüütu on see!
MAC Mineralize Skinfinish - Soft&Gentle. See on kompakt-pressitud puuder highlighter. Ning on pigem tumedamat tooni ja shampanjaliku metallik läikega. See on mulle asendamatu juba, eriti kuna praegu on siin suvi. 
Kuigi esialgu tundub, et see sobiks pigem päevitunud vôi tumedamat tooni nahale siis see on ideaalne ka heledamat tooni nahale. Soft&Gentle jätab väga kerge sära pôskedele ning sellepärast sobib ka heledamale nahale. Miks ma selle valisin oli sellepärast, et sellel on soe alatoon. 
See jätab kauni kuma pôskedele ning annab sulle värske mulje. Kindlasti soovitan proovida!


 MAC Mineralize Blush - New Romance. See on kompakt-pressitud puuder pôsepuna. Kergelt virsiku alatooniga roosa ning ka kerge kuldse läikega ja samuti sooja tooniga. See tuli müüki eelmine aasta ning jääbki nende lettidele. Mulle hakkas see kohe meeldima, kui seda nägin! Ma jumaldan virsiku tooniga pôsepunasid. Tavaliselt on virsiku tooniga pôosepunad minu heledal nahal liiga tumedad siis see sobib mulle ideaalselt. Seda on kerge liiga palju panna, sest see on äärmiselt pigmendi rohke. Ning tänu sellele ka väärt proovimist ning väärt selle soetamist!


No comments:

Post a Comment